Teated

Palju õnne!

Õpilaste testimine

Lisainfo õpilastele PCR- testimisele aja broneerimise kohta

1. Kui õpilase kiirtest on positiivne – lapsevanem/õpilane helistab PCR testile saatekirja saamiseks perearstile või perearsti nõuandeliinile 1220. Seejärel saab aja broneerida testimise kõnekeskuse telefonil 646 4848 ja veebilehel.
2. Kui õpilane on lähikontaktne ja soovib teha 4. päeval PCR testi -  lapsevanem/õpilane helistab testimise kõnekeskusesse telefonil 646 4848.
NB! Tegemist ei ole infotelefoniga, sealt saab ainult aega broneerida. Enne helistamist tuleks välja otsida lapse isikukood ja veenduda, et on teada, mis kuupäeval lähikontakt aset leidis.

Head lapsevanemad!

Meil kõigil on ühine eesmärk – hoida kool avatuna ja pakkuda õpilastele kontaktõpet, et tagada kvaliteetne haridus ning pöörata tähelepanu laste vaimsele tervisele. Selleks, et pidurdada koolikollete teket ning avastada nakatunud võimalikult ruttu, hakkab koolides toimuma alates 1. novembrist kolm korda nädalas õpilaste ja koolitöötajate kiirtestimine. Esimesel kahel nädalal testivad end kõik õpilased ja koolitöötajaid (sh vaktsineeritud ja läbipõdenud) kolm korda nädalas, edaspidine testimiskorraldus vaadatakse sõltuvalt olukorrast üle.

Tegemist on hõlpsalt kasutatavate testidega, mida saab laps õpetaja juhendamisel ise teha.

Samu sertifitseeritud SelfDiagnostics teste on kasutatud Austrias nii koolides kui kodudes õpilaste testimiseks. Õpetaja jagab tunni alguses testid, õpilased teevad testi ning 15 minuti pärast on tulemus teada. Tegemist on ninasõõrme eesosast võetava prooviga, mis on mugav ja ei põhjusta lapsele ebamugavust. Testitegemise õpetuse leiab videojuhisest. Kui selgub, et õpilase testitulemus on positiivne, siis suunatakse õpilane koju ning lapsevanemal palutakse perearsti kaudu broneerida aeg PCR-testile.

Kui annate nõusoleku lapse testimiseks SelfDiagnostics testiga ülaltoodud viisil, siis ei pea te eraldi midagi tegema. Kui te keeldute loa andmisest, siis palun saatke vastav e-kiri/teatage eKoolis,  kuhu on märgitud lapse eesnimi, perekonnanimi ning klass hiljemalt 31. oktoobriks.

Mida rohkem õppijaid suudame testida, seda suurem on tõenäosus viiruse kolded üles leida ja nakkusahelad katkestada. Ainult kõik ühiselt pingutades saame hoida koolid avatuna ka keerulistes viiruse leviku tingimustes.

Heale koostööle lootes
​Alavere Põhikool

Oktoober on õiglase kaubanduse kuu.

Kooliväline huvitegevus

Sihtasutus Anija Valla Spordimaailm organiseerib ujumistreeninguid Kuusalu ujulas.

Ujumistrennid toimuksid laupäeviti, I grupp kell 11.30 ja II grupp kell 12.30.
Transpordi organiseerib Anija Valla Spordimaailm.
Treening ja transport on õpilastele tasuta.
Kui grupid saadakse kokku, siis alustatakse treeningutega oktoobris.

Info ja registreerimine

Tanel Laanmäe

Sihtasutus Anija Valla Spordimaailm

Juhatuse liige

Telefon +372 5662 5166

e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

You are here: Home Teated Teated