Teated

Kevadkontsert

Oktoober koolis

Oktoobrikuu on möödas ja meil on rõõm kajastada oma kuu tegemisi.

Alavere Põhikool korraldas traditsioonilise loodusmängu „Tunne loodust leia rada“ Harjumaa koolidele. Meie kooli olid esindamas 3. klassi kolm õpilast (Loore, Kätriin Eliis ja Crisdella).

Täpsemalt selle ürituse kohta saab lugeda eelmisest postitusest.

3. oktoobril külastasid 7.-9. kl õpilased KIK-i projekti raames Tallinnas asuvat Rakett 69 teaduskeskust, kus  osalesid õppeprogrammis „Roheinseneeria“.

Rakett69 stuudios oli tund väga põnev, lahendada tuli saatest tuttavaid ülesandeid. Meie õpilased pidid vastavalt teemale "Roheinseneeria" valmis ehitama tuuleenergial tööle hakkava tuuliku. Teiseks pidi tegema vesiratta, mis omakorda lennutas raketti. Ülesanded olid põnevad, lahendused väga erinevad.

Loe edasi: Oktoober koolis

9. juuni.

9. juuni koolipäev on lühendatud.

4. tunni ajal toimub üldkogunemine õpilaste tunnustamiseks.

Õpilasbusside väljumisajad Alavere bussijaamast:

kell 12:00 Rooküla, Kiviloo;

kell 12:30 Uuearu, Vetla, Kreo, Voose.

kell 13:15 (Kose-Kehra buss) Pikva, Kehra.

12.-15.06 sõidavad kõik liinid tavapäraste sõiduplaanide järgi.

ALAVERE PÕHIKOOLI UUTE ÕPILASTE DOKUMENTIDE VASTUVÕTT

Vastuvõtmistaotlust koos muude dokumentidega saab esitada esmaspäevast neljapäevani ajavahemikul 1.-14. juunil kell 9.00-15.00 õpetajate toas või direktori kabinetis.

Vastuvõtmistaotlust on võimalik esitada eeltäidetuna (väljatrükk kooli kodulehelt) või täita kohapeal. Samuti saab seda saata digitaalselt allkirjastatuna kooli e-postile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Loe edasi: ALAVERE PÕHIKOOLI UUTE ÕPILASTE DOKUMENTIDE VASTUVÕTT

Veebruari tegemised

Meie tegemised veebruarikuus olid järgmised:

Loe edasi: Veebruari tegemised

Alamkategooriaid