Õpilased

I klass

Klassijuhataja Marianne Volmerson

  1. Alina Golik
  2. Marcos Kallaste
  3. Ayita Kazarin
  4. Karl-Markus Klais
  5. Mirko Koval
  6. Johannes Kuivallik
  7. Sander-Rasmus Linnumäe
  8. Hardi Luha
  9. Inge Martin
  10. Madis Nelis
  11. Remy Pakkonen
  12. Timofei Simonov
 

 

II klass

Klassijuhataja Viola Kaseniit

  1. Rait Lillo
  2. Tamur Linnumäe
  3. Genert Mander
  4. Marko Reier
 

 

III klass

Klassijuhataja Viola Kaseniit

  1. Luna Kazarin
  2. Kristjan Kuldvee
  3. Kälvin Lillepool
  4. Lisette Lilleväli
  5. Heleri Luha
  6. Gregor Mander
  7. Liis-Marleen Tapu
 

 

IV klass

Klassijuhataja Helle Huul

  1. Sander Aho
  2. Lenel Kilk
  3. Matten Kilk
  4. Gabriela Kaupuš
  5. Kärolin Lillepool
  6. Karmo Lilleväli
  7. Henri Luha
  8. Martin Mättik
  9. Mia-Lee Sööt
  10. Triinu Tapu
  11. Pauliine Vaarik
  12. Tom Johann Volmerson
 

 

V klass

Klassijuhataja Toomas Reisi

  1. Artur Aedver
  2. Armin Karussaar
  3. Oskar Kind
  4. Kertu Kivistik
  5. Marta Linnumäe
  6. Ilmar Luige
  7. Brigitta-Mia Paasma
  8. Sylenna Pitk
  9. Jette-Lii Rauam
  10. Nelle-Liis Rauam
  11. Eero Sikk
  12. Ptrick Gregori Takk
  13. Triinu Vaarmann
 
  •  

VI klass

Klassijuhataja Kristina Luhaäär

  1. Kadri-Liis Kivistik
  2. Berit Klotsenkov
  3. Kaileen Kuldvee
  4. Silver Lass
  5. Karlis Malts
  6. Marta Mättik
  7. Pille-Riin Pullerits
  8. Kris Uustall
                      

VII klass

Klassijuhataja Hille Kilk

  1. Ave Ann Avalaid
  2. Luukas Kilk
  3. Talis Malts
  4. Meribel Margat
  5. Ramon Nasilnikov
  6. Marten Nelis
  7. Mirete Paet
  8. Lisandra Pavljuk
  9. Erki Sikk
  10. Stella Susi
 

 

VIII klass

Klassijuhataja Renna Reisi

  1. Aleksander Andreas Avalaid 
  2. Andre Markus Jüriöö
  3. Vesse Kilk
  4. Kaarel Kuivallik
  5. Joonas Luhaäär
  6. Liisbet Remlik
  7. Tambet Tapu
  8. Raimo Vaiksalu
 

 

IX klass

 Klassijuhataja Anu Ruus

  1. Marita Luhaäär
  2. Merili Mangus
  3. Mella-Riin Rauam
  4. Kelli Sikk
  5. Jakov Simonov
  6. Ants Tamm
  7. Illimar Tapu
  8. Artur Unga
  9. Katarina Heleena Vahtra
 

 

You are here: Home Inimesed Õpilased