Õpilased

I klass

Klassijuhataja Viola Kaseniit

  1. Kristjan Kuldvee
  2. Kristofer Lemming
  3. Kälvin Lillepool
  4. Lisette Lilleväli
  5. Heleri Luha
  6. Liis-Marleen Tapu
 

 

II klass

Klassijuhataja Helle Huul

  1. Sander Aho
  2. Lenel Kilk
  3. Matten Kilk
  4. Gabriela Kaupuš
  5. Kärolin Lillepool
  6. Karmo Lilleväli
  7. Henri Luha
  8. Martin Mättik
  9. Mia-Lee Sööt
  10. Triinu Tapu
  11. Timo Tuisk
  12. Pauliine Vaarik
  13. Tom Johann Volmerson
 

 

III klass

Klassijuhataja Marianne Lõoke

  1. Artur Aedver
  2. Armin Karussaar
  3. Kertu Kivistik
  4. Marta Linnumäe
  5. Ilmar Luige
  6. Inge-Ly Malts
  7. Brigitta-Mia Paasma
  8. Sylenna Pitk
  9. Jette-Lii Rauam
  10. Nelle-Liis Rauam
  11. Eero Sikk
  12. Ptrick Gregori Takk
  13. Triinu Vaarmann
 

 

IV klass

Klassijuhataja Kristina Luhaäär

  1. Kadri-Liis Kivistik
  2. Berit Klotsenkov
  3. Kaileen Kuldvee
  4. Karlis Malts
  5. Marta Mättik
  6. Pille-Riin Pullerits
  7. Kris Uustall
 

 

V klass

Klassijuhataja Kätlin Takk

  1. Ave Ann Avalaid
  2. Luukas Kilk
  3. Talis Malts
  4. Meribel Margat
  5. Ramon Nasilnikov
  6. Marten Nelis
  7. Mirete Paet
  8. Lisandra Pavljuk
  9. Erki Sikk
  10. Stella Susi

 

VI klass

Klassijuhataja Renna Reisi

  1. Aleksander Andreas Avalaid 
  2. Andre Markus Jüriöö
  3. Vesse Kilk
  4. Kaarel Kuivallik
  5. Anne-Ly Lillepool
  6. Joonas Luhaäär
  7. Liisbet Remlik
  8. Tambet Tapu
  9. Raimo Vaiksalu

 

VII klass

Klassijuhataja Anu Ruus

  1. Marita Luhaäär
  2. Merili Mangus
  3. Mella-Riin Rauam
  4. Kelli Sikk
  5. Jakov Simonov
  6. Ants Tamm
  7. Illimar Tapu
  8. Teele Tuisk
  9. Artur Unga
  10. Katarina Heleena Vahtra
 

 

VIII klass

Klassijuhataja Kätlin Takk

  1. Henri Aller
  2. Kadri Kuivallik
  3. Kirily Lillepool
  4. Raimond Mõrd
  5. Georg-Martin Traks
 

 

IX klass

 Klassijuhataja Tiia Liivak

  1. Kristo Kersten
  2. Beatrice Külvald
  3. Jana Lember
  4. Ivar Luige
  5. Mariette Margat
  6. Mattias Mättik
  7. Anett Nilisk
  8. Kadri-Liis Remmelgas
  9. Kätlin Sikk
  10. Helena Truber
  11. Karl Vaarmann
  12. Triin Elizabeth Vahtra
 

 

You are here: Home Inimesed Õpilased