Huvitegevus

Osavõtt õpilasüritustest

2017 / 2018 õppeaasta

AegÜritusOsalejadVastutaja
01.09 Esimese koolipäeva aktus kogu koolipere K. Takk, õp. H. Karu
12.09 Õppekäik  Kurgjale 1.-4. klass õp. H. Huul
13.09 Kino rahvamajas 1.-4. klass õp. K. Takk
18.09 Koolipildistamine kogu koolipere õp. K. Takk
22.09 Spordipäev 1.-3. klass õp. V. Kaseniit
25.09 KIK-i loodushariduslik õppeprogramm RMK Aegviidu looduskeskuses 1.-3. klass alglasside õpetajad
26.09 Vigurivänt 1.-4. klass K. Takk, õp. M. Lõoke
27.09 Tennisepäev kogu koolipere õp. Kätlin Takk
06.10 Õpetajate päev kogu koolipere K.Takk, õp K. Luhaäär
09.10 KIK-i loodushariduslik õppeprogramm RMK Aegviidu looduskeskuses 4.-7. klass õp. R. Reisi, K. Takk, A. Ruus
10.10 Mälumäng I voor 5.-9. klass õp R. Savolainen
12.10 õpetaja Raini mälumäng   I voor 8.-9. klass õp. K.Takk
13.10 KIK-i loodushariduslik õppeprogramm RMK Aegviidu looduskeskuses 8.-9. klass õp T. Liivak,            K. Luhaäär
20.10 Ettelugemispäev 8.-9. klass õp K. Luhaäär,         A. Järvsoo
01.11 2017. aasta Harjumaa koolide meistrivõistlused rahvastepallis (Jüris) 4.-5. klass tüdrukud õp K. Takk
02.11 Rosina kool 3. klass õp V. Kaseniit
08.11 2017. aasta Harjumaa koolide meistrivõistlused rahvastepallis (Jüris) 4.-5. klass poisid õp K. Takk
16.11 2017. aasta Harjumaa koolide meistrivõistlused rahvastepallis (Kehras) 1.-3. klass poisid õp V. Kaseniit
22.11 2017. aasta Harjumaa koolide meistrivõistlused rahvastepallis (Kehras) 1.-3. klass tüdrukud õp V. Kaseniit
23.11 Kooli sünnipäevale pühendatud mälumäng 5.-9. klass õp R. Savolainen

 

Huviringid

2017 / 2018 õppeaasta

ESMASPÄEV

Huviring Aeg Sihtrühm Juhendaja Koht
Spordiring 6. tund 1.-5. klass Õp.  Kätlin Takk staadion/võimla
Poistekoor 7. tund 1.-5. klass Õp. Heli Karu muusika klass
Ansambel 8. tund 7.-8. klass Õp. Heli Karu muusika klass
Tennis 8. ja 9. tund 1.-9. klass Treener Piia Pärsik võimla
Alavere 4-H 8. tund soovijaile Õp. Kätlin Takk huvijuhi ruum
Jalgpall 17.00-18:00 1.-4. klass Treener Toomas Reisi staadion/võimla

TEISIPÄEV

Huviring Aeg Sihtrühm Juhendaja Koht
Liiklus 6. tund  3. klass  Õp. Maianne Lõoket  2. klass
Tüdrukutekoor 7. tund 2.-6. klass Õp. Heli Karu muusika klass
Solistid 8. tund Kokkuleppel õpetajaga Õp. Heli Karu muusika klass
Robootika 14:00-16:00 4.-9. klass Õp. Raine Savolainen loodusainete klass

KOLMAPÄEV

Huviring Aeg Sihtrühm Juhendaja Koht
Kunstiring 6. tund  1.-4. klass  Õp. Helle Huul 1. klass 
Vabatants 8. tund  1.-9. klass  Treener Kristiina Valper võimla 
Jalgpall 17.00-18.00 1.-4. klass Treener Toomas Reisi staadion/võimla
Vibutrenn/discgolf 19.00-... Kõigile Treenerid Jaan ja Rainer staadion/võimla

NELJAPÄEV

Huviring Aeg Sihtrühm Juhendaja Koht
Rahvatants 6. tund  1.-3. klass  Õp. Viola Kaseniit  aula/võimla
 Korvpall 8. tund 6.-9. klass Õp. Kätlin Takk staadion/võimla

REEDE

Huviring Aeg Sihtrühm Juhendaja Koht
Liiklusring 5. tund (üle nädala) 1. ja 2. klass  Õp. Marianne Lõoke 2. klass 
Vabatants 6. tund 1.-4. klass Treener Kristiina Valper võimla
Vabatants 7. tund 5.-9. klass Treener Kristiina Valper võimla
You are here: Home Huvitegevus