Ajaveeb

TÜ Teaduskool kutsub õpilasi kursustele ja õpikodadesse

Tartu Ülikooli teaduskool kutsub põhikooli- ja gümnaasiumiõpilasi õppima e-õppekursustele matemaatika, füüsika, keemia, bioloogia, informaatika, ühiskonnateaduste ja kunstide valdkonnast. Registreerimine on avatud 47-le kursusele.

Põhikooliõpilastele on uus kursus „Vana-Egiptus ja tänapäev“ ning põhjalikult on uuenenud ka matemaatikakursused, mis kannavad nime „Võistlusmatemaatika I-III“. Enamiku kursuste õppetöö algab oktoobris ning registreerimine kestab 20. septembrini või kohtade täitumiseni. Kuus kursust algab jaanuaris ja neile jätkub registreerimine pikemalt.

Täpsem info kursuste kohta ja registreerimine: https://www.teaduskool.ut.ee/et/kursused Kursuste täismahus lõpetamisel saavad õppurid Tartu Ülikooli tunnistuse. Mitmete teaduskooli kursuste läbimine annab lisaks headele teadmistele konkursipunke Tartu Ülikooli õppima asumisel.

Loe edasi: TÜ Teaduskool kutsub õpilasi kursustele ja õpikodadesse

Alavere kooli 175. aastapäev

6. juuni Alavere Põhikoolis

6. juunil, neljapäeval on kolm esimest tundi ainetunnid,

4. tund üldkogunemine (õpilaste tunnustamine).

Õpilasbuss väljub bussijaamast järgmiselt:

12.00- Laidemaa teerist, Lükati

12.30- Pikva, Kehra

13.00- Arava, Vetla, Voose

Põnev võimalus

Emakeelepäev Alavere koolis

Emakeelepäeval toimus taas Alavere koolis etlejate konkurss. 2019. aasta on kuulutatud eesti keele aastaks, seetõttu kõlasid konkursil pisikese keeleviguriga luuletused. Loomulikult kuulas ja hindas esinejaid žürii: Marika Kuusk Alavere raamatukogust, õpetaja Kätlin Takk ning Alavere kooli vilistlane Rando Vilbiks. Sel korral jagati auhinnalised kohad nii:

Loe edasi: Emakeelepäev Alavere koolis

Alamkategooriaid