TÜ Teaduskool kutsub õpilasi kursustele ja õpikodadesse

Tartu Ülikooli teaduskool kutsub põhikooli- ja gümnaasiumiõpilasi õppima e-õppekursustele matemaatika, füüsika, keemia, bioloogia, informaatika, ühiskonnateaduste ja kunstide valdkonnast. Registreerimine on avatud 47-le kursusele.

Põhikooliõpilastele on uus kursus „Vana-Egiptus ja tänapäev“ ning põhjalikult on uuenenud ka matemaatikakursused, mis kannavad nime „Võistlusmatemaatika I-III“. Enamiku kursuste õppetöö algab oktoobris ning registreerimine kestab 20. septembrini või kohtade täitumiseni. Kuus kursust algab jaanuaris ja neile jätkub registreerimine pikemalt.

Täpsem info kursuste kohta ja registreerimine: https://www.teaduskool.ut.ee/et/kursused Kursuste täismahus lõpetamisel saavad õppurid Tartu Ülikooli tunnistuse. Mitmete teaduskooli kursuste läbimine annab lisaks headele teadmistele konkursipunke Tartu Ülikooli õppima asumisel.

 

Paralleelselt käib registreerimine ka füüsika, keemia ja bioloogia õpikodadesse. Õpikojad on mobiilsed laborid, mis toovad eksperimentaalõppel põhinevad kursused koolidesse.

Tänavu toimuvad õpikojad järgmistes kohtades:

Kõik õpikoja toimumiskoha läheduses elavad põhikooli- ja gümnaasiumiõpilased on oodatud osalema. Õppetöö algab juba septembri lõpul, mistõttu palume õpilastel registreeruda esimesel võimalusel. Lõpetajad saavad Tartu Ülikooli tunnistuse. Täpsem info ja registreerimine: https://www.teaduskool.ut.ee/et/oppetoo/opikojad.

Lisainfo: Natalia Nekrassova (õppetööspetsialist), See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 7376117

You are here: Home Ajaveeb TÜ Teaduskool kutsub õpilasi kursustele ja õpikodadesse