Tunne loodust, leia rada

Alavere Põhikool korraldas taas Harjumaa koolide 2. klassi õpilastele loodusmängu „Tunne loodust, leia rada“. Mäng toimus 24. mail 2018 kell 11.00 Voose vallseljakul Luurimäel. Mängu korraldatakse juba üle kümne aasta ning tegemist on väga menuka ettevõtmisega: juba varakevadel hakkavad koolid huvi tundma, kas ja millal jälle mängu korraldatakse.

Mängu eesmärk on:

• tutvustada Harjumaa koolide õpilastele Lõuna-Kõrvemaa loodust ja pinnavorme - oose ja nende teket;
  • äratada huvi ja pakkuda põnevust loodusraja läbimisel ja ülesannete lahendamisel.

Osalema oodati kolmeliikmelisi võistkondi Harjumaa koolidest. Käesoleval aastal oli osalejate arv läbi aegade suurim, koos Alavere Põhikooliga osales mängul 15 võistkonda üle Harjumaa

Sellel aastal saavutas I koha Saue Gümnaasiumi I võistkond, II ja III kohta jäid jagama Paldiski Põhikool koos Saue Gümnaasiumi II võistkonnaga.

You are here: Home Ajaveeb Ajaveeb Tunne loodust, leia rada