Heategevuslik teatejooks

10. mail osales Alavere Põhikool kahe võistkonnaga, kokku 16. õpilasega Arukülas toimunud Mesikäpa heategevuslikul teatejooksul, mille eesmärk on toetada liikumisvõime kaotanud laste ravi. Mõned pildid üritusest on kokku pandud ning nähtavad SIIN!

Jooks toimus korraga 25. erinevas Eestimaa paigas ning eelmisel aastal oli jooksjaid 12000, iga aasta on jooksjate arv kasvanud. 

Heategevuslikust Teatejooksust on aastatega kujunenud Eesti suurim laste- ja noortespordiüritus ning kindlasti ka suurim heategevusüritus, kus lapsed ise otseselt annavad oma panuse heategevusse. Ametlikult ei joosta võidu peale, ent jooksud käivad samaealiste noorte vahel, mis tähendab, et meie kooli 8. klass ületas finišijoone esimesena ning 6. klass kolmandana. Oleme uhked oma kiirete ja tublide jooksjate üle. 

6. klasside arvestuses jooksid Katarina Heleena Vahtra, Mella-Riin Rauam, Kelli Sikk, Merili Mangus, Artur Johan Unga, Raimo Vaiksalu ja Andre Markus Jüriöö

8. klasside arvestuses jooksid Anett Nilisk, Triin Elizabeth Vahtra, Jana Lember, Helena Truber, Karl Vaarmann, Rasmus Vilbiks, Ivar Luige ja Mattias Mättik 

Lapsed ja noored andsid liikumisvõime kaotanud eakaaslaste raviks oma panuse Teatejooksul osaledes. Täiskasvanud saavad laste raviks ning Teatejooksul osalevate noorte panuse tunnustamiseks teha annetuse.

Annetamiseks on kaks moodust:

  • Helistades heategevusnumbril 900 7777
    (ühe kõne hind on 7 eurot)
  • Tehes ülekande MTÜ Tallinnmeeting heategevuskontole Danske Bank pangas EE603300332077210009

Nii heategevustelefon kui -konto on avatud aastaringselt.

You are here: Home Ajaveeb Ajaveeb Heategevuslik teatejooks