Kooliprojekt korvpallis

Kooliprojekt alustas taas! Sel aastal saime ka meie oma kooliga selles osaleda ning olime päris esimesed, kelle juures toimus vahva korvpalli hommikupoolik. Esmaspäeval osales kehalise kasvatuse õpetaja Kätlin Jüri spordihoones kehalise kasvatuse õpetajatele mõeldud koolituspäeval. Läbiviijaks oli Saku Gümnaasiumi õpetaja ja treener Märt Raam. Päev oli sisutihe ning põnev, täis uusi teadmisi ja oskusi. Teisipäeva hommikul tulid Alavere Põhikooli Taavi Kruut, Martin Rebane ja Tom Kaldre Tallinna Kalevi meeskonnast. Asjatundjate käe all said 1.-6. klass mängida põnevaid mänge ja harjutada erinevaid korvpalli põhiliikumisi, -asendeid. Kokkuvõte vahvast projektist on nähtav SIIN!

Korvpallihuvilistel on võimalik osaleda korvpallitrennides Alavere Põhikoolis esmaspäeval 6. tunni ajal (spordiring noorematele) ning neljapäeval 8. tunni ajal (korvpall vanematele). Lisaks on võimalik liituda treeningutega mujal Harjumaal ja Tallinnas, lisainfo on leitav SIIT!

You are here: Home Ajaveeb Kooliprojekt korvpallis