Algas traditsiooniline mälumängu turniir

"Eesti entsüklopeedia" ütleb, et mälumäng on viktoriinist arenenud ajuspordiliik, mis võib olla nii meelelahutuslik kui ka sportlik. Alavere Põhikoolis on toimunud koolisisesed mälumängud juba viimased 15 aastat. Iga kuu teisel teisipäeval erinevate tundide ajal kogunevad 6.-9. klasside õpilased ning mängivad ühe tunni jooksul õpetaja Raine poolt koostatud mälumängu. Aasta lõpus tehakse voorudest kokkuvõte ning selgub parim mälumängijate võistkond. Sellel õppeaastal osaleb seitse võistkonda.

Ja see ei ole veel kõik. Juba mitmendat aastat osaleb Alavere Põhikool oma 8. ja 9. klassi õpilastest moodustatud võistkonnaga Kehra Gümnaasiumi poolt korraldataval õpetaja Raini mälumängul. Sellel aastal oli meie koolil au korraldada selle mälumängu I voor ning ise jäime kolmandat kohta jagama Kose kooli võistkonnaga. Õpetaja Raini mälumängus osalevad lisaks Kehrale, Kosele ja meile veel Kuusalu, Aegviidu ja Raasiku kooli võistkonnad. Imeline võimalus ajusporti teha, külastada naabruses asuvaid koole ning suhelda erinevate piirkondade noortega. Esimese vooru pisike kokkuvõte on nähtav SIIN!

You are here: Home Ajaveeb Ajaveeb Algas traditsiooniline mälumängu turniir