E-õpioskuste võistlus

Käesoleva õppeaasta eel, täpsemalt augustikuus, kui tegime kokkuvõtteid eelmise õppeaasta tulemustest, tõdesime õppenõukogus, et meie kooli õpilaste digioskused ei ole ühtlaselt head. Samas õppenõukogus otsustasime, et kõik õpetajad pööravad 2016./2017. õppeaastal oma ainest lähtuvalt suuremat tähelepanu õpilaste e-oskuste kujundamisele.

23. novembril panimegi proovile 2. ja 3. kooliastme õpilased.

E-õpioskuste võistluse ülesanded koostasid eesti keele, matemaatika inglise keele, bioloogia, geograafia, füüsika, loodus- ja inimeseõpetuse õpetajad. Võisteldi info otsimises ja selle käsitlemises, tekstitöötluses, töös failidega, e-posti kasutamises, diagrammide koostamises, eriotstarbeliste portaalide kasutamises.

Kõige määravamateks õpioskusteks osutusid siiski lugemis- ja arvutamisokus ning suutlikkus teha järeldusi.

2. kooliastmes võitis 6. klassi võitstkond (Kadri Kuivallik, Henri Aller, Raimond Mõrd), 3. kooliastmes 9. klassi võistkond (Nele Truber, Alesja Nasilnikov, Rando Vilbiks).

You are here: Home Ajaveeb Ajaveeb E-õpioskuste võistlus