Ei saa mitte vaiki olla

Ei saa mitte vaiki olla: täna, emakeelepäeval toimus meie koolis taas etlejate konkurss. Esinejaid oli kuulamas-hindamas žürii, mille liikmed olid Marika Kuusk Alavere külaraamatukogust ja meie kooli vilistlased Sille Sündema ning Kelli Kuldvee. Kelli panigi just noorematele luulelugejatele südamele, et esinedes tasub ikka kuulajatele otsa, mitte maha vaadata, suu korralikult lahti teha ja selge diktsiooniga rääkida. Samas oli Kelli meeldivalt üllatunud, et etlejaid oli nii palju.

Auhinnalised kohad aga jagas žürii järgmiselt:

1. -2. klassi arvestuses said 1. koha Marita Luhaäär ja Katarina Heleena Vahtra. 2. koha Mirt Mäeots, 3. koha Monika Simonova ja Joonas Luhaäär.

3.-4. klassi arvestuses sai 1. koha Kadri-Liis Remmelgas, 2. koha Karl Vaarmann ning 3. koha Anett Nilisk ja Beatrice Külvald.

5.-6. klassi arvestuses sai 1. koha Alesja Nasilnikova, 2. koha Iris Mäeots, 3. koha Carina Maris Volmerson.

7.-9. klassi arvestuses sai 1. koha Kaili Malts, 2. koha Getrin Vaarmann, 3. koha Janet Lember.

Lisaks juba traditsiooniks saanud etlejate konkursile toimus päev varem kauni käekirja konkurss. Neljapäeval, 2. tunni ajal kirjutasid kõik õpilased kauni käekirjaga ümber valitud teksti. Emakeelepäeval tunnustati parimaid ning tehti väljapenk parimatest töödest. 

Kauneima käekirjaga meie koolis on:
1. klass: Liisbet Remlik, Raimo Vaiksalu, Kaarel Kuivallik
2. klass: Marita Luhaäär, Mella-Riin Rauam, Jakov Simonov
3. klass: Henri Aller
4. klass: Helena Truber, Ivar Luige
5. klass: Carina Maris Volmerson
6. klass: Alesja Nasilnikova
7. klass: Sven Pullerits
8. klass: Janeli Lember, Anett Mättik
9. klass: Kristin Laidsalu

You are here: Home Ajaveeb Ajaveeb Ei saa mitte vaiki olla