Sport on vahva!

Meie koolis on sport hinnatud tegevus. Lisaks meie oma koolis toimuvatele treeningutele käivad õpilased veel paljudes teistes trennides. Möödunud nädalavahetusel toimusid Eestis kahed sportkarate võistlused, kus 2. klassi tüdruk Katarina Heleena näitas suurepäraseid tulemusi.

16.11 toimus Falco Cup II etapp Tartus, kus Alavere põhikooli 2. klassi õpilane Katarina Heleena võitis tütarlaste kumites III koha, võisteldes endast vanemate tüdrukutega 10-aastaste klassis. Pühapäeval 17.11 toimus aga  Jyoshinmom Liiga I etapp Tallinnas, kus Katarina Heleena võitis 8-9-aastaste vanuseklassis I koha.

Võistlused on Katarina jaoks märkimisväärsed, kuna sportkarate erineb oluliselt tema poolt harrastatavast Shukokai karatest. Oleme väga rõõmsad tema saavutuste üle, kuna see on esimene kord, kus ta sportliku karate stiilis võistles.

Palju õnne Katarinale ja tema vanematele!

You are here: Home Ajaveeb Ajaveeb Sport on vahva!